Právě se nacházíte: Úvodní stránka > Sportovní haly > Přetlakové haly

Přetlakové haly

Čtyřplášťová přetlaková hala, Praha - Štvanice I. ČLTK

Vyrábíme přetlakové haly různých rozměrů a specifikací dle požadavků investora.

Individuální přístup ke každému projektu.

Tenisové přetlakové haly

Tenisová nafukovací hala Oáza PrahaTenisová přetlaková hala je sestavena z čtyřvrstvého opláštění, kde základní tvar haly tvoří síťový lanový systém, který je ukotven do obvodového betonového límce. První plášť je folie s UV stabilizací, která chrání ostatní pláště haly proti UV záření. Kompaktní jednotka vzduchotechnikyDále jsou 2 vrstvy bublinkových tepelně - izolačních folií. Posledním pláštěm je hlavní nosná plachta PVC. Vnitřní přetlak v nafukovací hale je vytvářen stále jdoucími ventilátory, které zároveň umožňují plynulé vytápění haly. Pro vytápění haly je nejčastěji použit plynový hořák (Weishaupt) na zemní plyn. V případě, kdy není k dispozici zemní plyn je možné použít jiné médium (LTO, propan - butan, teplovod).

Nově montujeme vynikající přetlakové haly PH 3K.

Nouzový východ s panikovou klikouPři výpadku elektrického proudu nebo změny tlaku ve sportovní hale se automaticky nastartuje náhradní diesel agregát (Hatz), který přímo pohání náhradní dmychadlo. Diesel agregát dodáváme s nádrží na 120 l nafty, která v případě výpadku elektrického proudu postačí bez dolévání na 48 hodin.

Otočné vchodové dveřeK hlášení případných poruch nebo výpadku el. proudu používáme GSM hlásič. GSM hlásič posílá SMS zprávy s druhem poruchy na telefonní čísla, která si určí investor.

Jsme rovněž schopni dodat jednotlivé pláště pro stávající přetlakové haly (UV folie, tepelně - izolační folie, PVC hlavní nosná plachta).

Použitá přetlaková hala

Prodáme použitou přetlakovou halu na 1 až 4 tenisové kurty.

Více informací na tel. 604 47 47 77.

Partneři: Forward tenisTOPlist