Právě se nacházíte: Úvodní stránka > Sportovní povrchy > Pevné tenisové povrchy

Pevné tenisové povrchy

Pevné tenisové povrchy

Pevný tenisový povrch

Pevný tenisový povrchTenisový povrch je tvořen základním akrylátovým nátěrem, gumovým granulátem, speciální elastickou směsí a akrylátovou barvou s křemičitým pískem a je ve variantě MIBO COLOUR, NOVACUSHION nebo ULTRACUSHION. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Nedochází k takovému opotřebení tenisové obuvi a míčků jako u jiných venkovních povrchů díky použití speciálního křemičitého písku.

MIBO COLOUR

ITF classified court pace: 3 - mediumVhodný na obnovu stávajícího povrchu s betonovým, asfaltovým nebo gumovým základem. Nebo jako levná varianta nového tenisového povrchu. Složení: základní barva, akrylátový tenisový povrch s křemičitým pískem.

NOVACUSHION

ITF classified court pace: 4 - medium fastVelice odolný tenisový povrch. Není tak měkký jako ULTRACUSHION, ale přesto dobře absorbuje nárazy. Složení: základní barva, jemný gumový granulát, akrylátový tenisový povrch s křemičitým pískem Nanáší se na betonový nebo asfaltový podklad.

ULTRACUSHION

ITF classified court pace: 4 - medium fastNejvyšší kvalita tenisového povrchu s vysokou tlumící schopností, které je dosaženo různou velikostí gumového granulátu. Dobře absorbuje nárazy a dochází k menší únavě při hře. Složení: základní barva, hrubý gumový granulát, jemný gumový granulát, akrylátový tenisový povrch s křemičitým pískem Nanáší se na betonový nebo asfaltový podklad.

Partneři: Forward tenisTOPlist