Právě se nacházíte: Úvodní stránka > Sportovní haly > Přetlakové haly

Přetlakové haly

Čtyřplášťová přetlaková hala, Praha - Štvanice I. ČLTK

Vyrábíme přetlakové haly různých rozměrů a specifikací dle požadavků investora.

Individuální přístup ke každému projektu.

Tenisové přetlakové haly

Tenisová nafukovací hala Oáza PrahaTenisová přetlaková hala je sestavena z čtyřvrstvého opláštění, kde základní tvar haly tvoří síťový lanový systém, který je ukotven do obvodového betonového límce. První plášť je folie s UV stabilizací, která chrání ostatní pláště haly proti UV záření. Kompaktní jednotka vzduchotechnikyDále jsou 2 vrstvy bublinkových tepelně - izolačních folií. Posledním pláštěm je hlavní nosná plachta PVC. Vnitřní přetlak v nafukovací hale je vytvářen stále jdoucími ventilátory, které zároveň umožňují plynulé vytápění haly. Pro vytápění haly je nejčastěji použit plynový hořák (Weishaupt) na zemní plyn. V případě, kdy není k dispozici zemní plyn je možné použít jiné médium (LTO, propan - butan, teplovod).

Nově montujeme vynikající přetlakové haly PH 3K.

Některé společnosti vyrábějí přetlakové haly pouze s jednou bublinkovou tepelně - izolační folií, kde je použit větší průměr bublinek. Argumentují tím, že je lepší tepelná izolace. Každý odborník na tepelné izolace Vám jistě potvrdí, že opak je pravdou. Nejlepší tepelnou izolací jsou dvě vrstvy malých bublinek.

Nouzový východ s panikovou klikouPři výpadku elektrického proudu nebo změny tlaku ve sportovní hale se automaticky nastartuje náhradní diesel agregát (Hatz), který přímo pohání náhradní dmychadlo. Diesel agregát dodáváme s nádrží na 120 l nafty, která v případě výpadku elektrického proudu postačí bez dolévání na 48 hodin.

Otočné vchodové dveřeK hlášení případných poruch nebo výpadku el. proudu používáme GSM hlásič. GSM hlásič posílá SMS zprávy s druhem poruchy na telefonní čísla, která si určí investor.

Jsme rovněž schopni dodat jednotlivé pláště pro stávající přetlakové haly (UV folie, tepelně - izolační folie, PVC hlavní nosná plachta).

Použitá přetlaková hala

Prodáme použitou přetlakovou halu na 1 až 4 tenisové kurty.

Více informací na tel. 604 47 47 77.

Partneři: Forward tenisTOPlist